Філіппіни Гарячі Тури Ціни

Відпочинок на Філіппінах. Гарячі
     
  • Ціни на тури на Філіппіни 2014: від 55 700 руб.на людину (з Москви)
  •  
 

Екзотичний тваринний і рослинний світ тропіків, яскраві враження від підводних занурень і розслабляючий пляжний відпочинок - все це чекає туристів на Філіппінах.Сім тисяч островів, що формують Філіппінський архіпелаг, дозволяють туристам насолодитися азіатській екзотикою і відмінно провести час.

 

Курорти Філіппін

 

Мандрівники всього світу купують тури на такі пляжні курорти Філіппін, як Лусон, Міндоро, Боракай і Палаван.

 

Клімат

 

Філіппіни відрізняються тропічним кліматом.Поїздка подарує масу позитивних емоцій, якщо запланувати її на лютий-травень.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Філіппіни розташовують прекрасними піщаними пляжами з білосніжним чистим піском.На весь світ прославилися пляж Хонда-Бей (курорт Палаван) і Білий пляж курорту Боракай.

 

Активний відпочинок. Туристи відвідали Філіппіни, okazyvaûtsâ під великим враженням від місцевої Dive-ploŝadok.Тут можна не тільки вивчити багатющий підводний світ Тихого океану, а й обстежити затонулі судна часів Другої світової війни.Частими гостям Філіппін стають і любителі серфінгу. Для катання на дошці підходить Білий пляж курорту Боракай і північний захід курорту Лусон.

 

пам'ятки. Столиця Філіппін, Маніла, Своїми антикварний чарує туристів пам'яток.Серед архітектурних пам'яток цього міста виділяються собор святого Августина, католицький Манильский собор і форт Сантьяго.Багато туристів вживають екскурсію в Національний парк острова Палаван.

 

Філіппіни з Хабаровська 2014/2015

 

На нашому порталі ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури на Філіппіни з Хабаровська.Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Хабаровська допоможуть організувати відпочинок на Філіппінах, враховуючи ваші побажання.

Возможно, вам понравится:

Тури світу Ventures на 2012р
Тури світу Ventures на 2012р
Порівняння ціни на Гонки Гран
Порівняння ціни на Гонки Гран
Ціни на iPhone в App Store
Ціни на iPhone в App Store

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Tury па Хайнань CW-Петербург
Tury па Хайнань CW-Петербург
Тури на Мальдіви з Москви
Тури на Мальдіви з Москви
Тури на Мертве море - Ізраїль
Тури на Мертве море - Ізраїль

Похожие страницы: