Філіппіни Комбіновані Тури

Комбіновані тури

Генерал-Сантос - місто середньої величини, розташований в південній частині Філіппін, з населенням в півмільйона чоловік.Місто отримало свою назву завдяки генералу Пауліно Сантосу, який привів першу партію поселенців, 62 людини, до берегів затоки Сарангані в 1939 році. Сьогодні багато комбіновані тури на Філіппіни обов'язково включають в себе відвідування цього дивовижного міста.

 

взяв на рік 1948 pribyvšie в ці роки зміни migranty сільській місцевості в neuznavaemosti.Так почалася історія міста, який на сьогоднішній день є одним з найбільш конкурентоспроможних міст країни.На початку Генерал-Сантос розвивався як сільськогосподарський район, але в даний час одним з основних промислів є рибна ловля.Неофіційно місто називають «тунцевим столицею» Філіппін.

 

В даний час в місті високо розвинені економіка, технології, промисловість, бізнес і в той же час збережений своєрідний і цікавий національний колорит, завдяки чому Генерал-Сантос все більше розвивається в туристичному напрямку.Цей курорт поєднує в собі пляжний і культурний відпочинок, що зараз є самим затребуваним критерієм у більшості туристів.

 

Sarangani Bay, знаходиться біля берегів Kotorogo General Santos, otličaetsâ ékologičeskoj природної краси і чистоти.Це одна з точок екологічного туризму Філіппін, дуже корисного для загального оздоровлення організму.До природних визначних пам'яток відноситься також розташована в 15 км від міста карстова земля, названа «Kalaja», що означає «горщик для смаження».

 

Назва виникла завдяки асоціації цього побутового предмета з печерами і водоспадами, які сформувалися завдяки карсту - процесу розчинення гірських порід у воді і освіти своєрідних рельєфних форм.Химерні вежі Калайі були сформовані мільйони років тому. Крім того, ця карстова місцевість була використана японцями як останнє оборонне прихисток при відступі під час Другої Світової війни, так що ще сьогодні в її околицях можна побачити залишки цементних бункерів і тунелів.Завдяки вдалому розташуванню, тут можна провести чудовий відпочинок, і тури на Балі придбати, причому зовсім недорого.

 

Щоб відчути себе на справжньому курорті, Вам достатньо відвідати розташовані недалеко від міста Генерал-Сантос популярні пляжі Самаль, Талом, Парадайз-Айленд-Біч, де можна насолодитися прекрасним пляжним відпочинком з урахуванням сучасних вимог до курортам.Завдяки регулярній зміні трьох різних кліматичних сезонів на Філіппінах туристи можуть приїжджати під час зручних для них погодних умов: у прохолодний або жаркий період, вологий або сухий.

Возможно, вам понравится:

Тури світу Ventures на 2012р
Тури світу Ventures на 2012р
Порівняння ціни на Гонки Гран
Порівняння ціни на Гонки Гран
Ціни на iPhone в App Store
Ціни на iPhone в App Store

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Tury па Хайнань CW-Петербург
Tury па Хайнань CW-Петербург
Тури на Мальдіви з Москви
Тури на Мальдіви з Москви
Тури на Мертве море - Ізраїль
Тури на Мертве море - Ізраїль
Тури на Пхукет - кращі
Тури на Пхукет - кращі

Похожие страницы: