Філіппіни Палаван Тури

Філіппіни. Острів Дімак (о
Бажаєте екзотики? Є в «АРТ-ТУР»!  
Тури на Філіппіни вже багато років приваблюють любителів активного відпочинку: у цій країні найкомфортніші серф-споти і дайв-сайти в усьому світі.Пляж Спорт на Філіппінах також може poradovat 'навіть самого iskušennyh рейтингу: білі пляжі курорти Себу, Barokaj, Палаван, Бохоль, Негрос і Міндоро, унікальний природний затоку і лагуна, bezdonnaâ глибина tihookeanskih лінія є vizitkoj цього ostrovnogo Складається країну в Малайському архіпелазі.
Щоб зануритися в атмосферу теплою і загадкової країни, туроператор по Філіппінам в Москві АРТ-ТУР включає в індивідуальні тури подорож до Маніли.Це місто-конгломерат, що з 17 містечок-супутників, сконцентрував в собі самобутність країни, безліч історичних і релігійних пам'яток, а також найпрестижніші готелі та солідні ресторани з гострою і ароматною місцевою кухнею.

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: