Філіппіни Сезон Відпочинку

когда лучше ехать на филиппины Держава Філіппіни займає Філіппінські острови, які є частиною Малайського архіпелагу.Найбільші з більш ніж 7100 островів, що належать Філіппінам, - Лусон, Мінданао, Самар, Панай, Палаван, Негрос, Міндоро, Лейте, Бохоль, Себу.Протяжність Філіппінського архіпелагу з півночі на південь складає близько 2000 км, із заходу на схід - 900 км.Казкові Філіппінські острови знамениті своїми розкішними пляжами і кораловими рифами дивовижної краси.Прозоре тепле море, білосніжні пляжі і жаркий клімат привертають на Філіппіни туристів з усіх країн світу. филиппины когда лучше ехать Клімат регіону розташовує до комфортного відпочинку цілий рік, однак він все ж має свої особливості, на які варто звернути увагу.

 

Середня температура повітря - + 24- 28⁰ С (однак у гірських районах вона дещо нижча), клімат - тропічний мусонний, перехідний в південній частині країни в субекваторіальний, що має виражені сухий і дощовий сезони.Сухий сезон триває з листопада по квітень, найбільш яскраво він виражений в районах Палавана, Лусона, а також на Вісайських островах, самим же кращим часом для відпочинку на Філіппінах вважається січень - в цей час тут ласкаве сонце, спокійне море і безхмарне небо.

 

Сезон дощів на Філіппінах - період з травня по жовтень, коли виникає ймовірність тайфунів і цунамі, особливо в північній частині країни.Однак тропічна злива можна очікувати тут в будь-який час року - навіть в сухий сезон.

 

Потрібно сказати, що в сезон дощів Філіппіни стають менш комфортними - в цей час жара через підвищеної вологості переноситься набагато складніше.Середньорічна норма опадів на території країни коливається від 1000 до 3500 мм, а в деяких районах може досягати 4000 мм.

 

Однак і в сезон дощів на Філіппінах можна непогано відпочити - погода в цей період досить передбачувана.Дощі йдуть в певний час доби - вранці, або вночі, тому розпланувати зручний графік відпочинку цілком реально.


оборвало газораспределительная цепь

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: