Філіппіни Відпочинок Самостійно

self Філіппіни - унікальне місце для того, щоб поїхати сюди самостійно, минаючи послуги турагентств: ви отримаєте рідкісну можливість насолодитися місцевим колоритом, особливою привітністю місцевих жителів, а найголовніше - зможете самі організувати маршрут захоплюючої подорожі по будь-яким островам, які вам придивляться.

 

, організаційні моменти

 

Ні пряжі, ніж otpravlât'sâ на вулиці, ви повинні ретельно готується.Перш за все, визначитеся з часом своєї подорожі. Залежно від того, який острів ви віддасте перевагу для відпочинку, і варто планувати свою поїздку, тому що, в принципі, погода на Філіппінах сприяє гарному відпочинку в будь-який час року. self1 Але якщо вам хочеться охопити відразу кілька островів, то сміливо купуйте квитки на період з початку листопада до перших чисел травня: в цей час не дуже жарко, немає сильних вітрів і дощів.

 

А ось потрапити на Філіппіни безпосередньо з Росії не можна. Вам доведеться добиратися стикувальними рейсами через Дубаї, Гонконг чи Сінгапур.Також можна потрапити на Філіппіни з сусідніх країн на літаку. self2 Якщо ви плануєте відпочивати на островах не більше 21 дня, то про візу турбуватися немає потреби: ви отримаєте штамп про безвізовий перебування на кордоні.Якщо ж ви хочете затриматися на Філіппінах, то можна підготувати візу заздалегідь, отримати її на кордоні (на 59 днів приблизно за $ 65) або вже на території країни продовжити штамп.

 

Взагалі, подорож по Філіппінам не доставляє великих незручностей, завдяки добре розвиненій туристичній індустрії.Так, ви легко знайдете житло на будь-якому з островів, яке влаштує будь-якого: тут є і зовсім дешеві гестхауси від 5 доларів за кімнату, і пристойні готелі з достатнім мінімумом послуг за 15-20 доларів на добу, є і апартаменти, і бунгало, і розкішні готелі, що належать світовим мережам.Бронювати можна заздалегідь, особливо якщо ви хочете жити з комфортом, можна заздалегідь підготувати список вподобаних готелів і вже визначитися на місці.А якщо вам просто необхідно переночувати і ви з розряду невибагливих туристів, тоді гестхаусах - стане кращим вибором.

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: