Філіппіни Відпочинок в Августі

Філіппіни погода в лютому
Зцілителя І провидець  
Віруючий народ різних країн вважав Пія X святим задовго до сходження його на папський престол.Багато з досвіду знали, що його молитва і благословення просять у Бога великі милості для душі і для тіла.У самий день свого обрання, Пій X одним благословенням зцілив лежачого в агонії іспанського кардинала Герреро.Про паралітик зцілених татом-подвижником ми не будемо тут говорити: не виключено, що в інших випадках усунення недуги є наслідком самонавіювання або сильного нервового потрясіння.З тієї ж причини, не станемо перераховувати всіх випадків, коли папа зцілив сліпих або глухих від народження.Згадаємо тільки про деякі факти, в яких, по науковому встановленню кращих лікарів-спеціалістів, яке пояснення зцілення природними впливами на хворого суперечить безумовним вимогам наукової критики.
Одна дівчинка мала всю голову вкриту жахливими виразками, які не піддавалися ніякому лікуванню; кращі фахівці не могли їй допомогти.Пій X поклав хворий руку на голову, і всі рани моментально зникли.В цілому ряді випадків наш святий миттєво вилікував від сухот хворих перебували в останній стадії розвитку хвороби і залишених лікарями.
Одна монахиня жахливо страждала від невиліковної злоякісної пухлини на руці (рак).Її повезли до Св. Батькові, який зробив хресне знамення над хворою рукою.Лікарі зняли перев'язки і встановили, що від невиліковного недугу не залишилося ні сліду.
Коли питали папу, звідки у нього сила чудотворення, він звичайно відповідав: «Я тут не при чому, діє Ісус Христос владою ключів».Пій X часто прикривав здійснювані ним чудеса примовками або безневинними жартами.Пій X зцілював людей і «на відстань». До нього з цього приводу зверталися зі стількома проханнями, що папські секретарі скаржилися на перевтому, причиняемое ним цієї листуванням.
http://forcefit.com.ua/%D1%81hto-takoye-geyner вся правда о гейнерах.

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: