Філіппіни Відпочинок Відгуки Туристів

Остров Боракай, или в поисках «Баунти» Лютий 2010. Наше райське подорож в пошуках «Баунті» почалося три тижні тому з перельоту з Бангкока в Манілу з Cebu Pacific.Перевага цієї авіакомпанії - в її ціні і зручності при пересадці на внутрішній рейс в Калибо: не потрібно з усіма шмотками їхати в інший термінал.Всього пара годин очікування до вильоту, проведених за нашим першим філіппінським сніданком в найближчим до аеропорту невеликому кафе, пролетіли непомітно, як і світанок, який ми зустрічали.Вибрали місцеве блюдо тагалог за 90 песо - рис з часником, яєчня і шматочки яловичини.Просто, але смачно.  
4 з 5  
(Острів Боракай, або в пошуках «Баунті»)   Сказ про то, как русские за семь морей ходили. Филиппины, о.Боракай  
Історія ця написана не задля забави, але для опису всіх труднощів подорожі і допомоги тим, хто надумає-таки відвідати цю чудову країну.Історія - довга, про декілька главах - часом трохи нудна, місцями повчальна, але в цілому - досить-таки, захоплююча.Історія для тих, хто збирається самостійно дістатися до Філіппін і так само самостійно там відпочити.Ну і, сподіваюся, допоможе заощадити енну кількість доларів.  
5 з 5  
(Розповідь про те, як росіяни за сім морів ходили.Філіппіни, о.Боракай)  
Тури на Філіппіни подарують Вам незабутній відпочинок з приємним кліматом, природою дивовижної краси, золотими піщаними пляжами, кристально чистими водами Тихого океану, підводними кораловими садами і багатющою морською фауною.
5 з 5  
Філіппіни відпочинок, туризм)
Горящие туры и путевки во францию http://www.tui.ru.

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: