Філіппіни Вартість Путівки

туры на Филиппинские острова, отдых на Филиппинах У туристичній компанії "RossTur» Ви можете також купити тур в Манілу з Москви.При покупці туру онлайн оформляються електронні документи, що є аналогом паперових документів.

 

Бронювання туру на Філіппіни

 

Пошук і бронювання туру на Філіпіни здійснюється через форму підбору туру, розташовану праворуч.Для оформлення туру необхідно ввести особисті дані - ПІБ, дані з закордонного паспорта.Будьте уважні при заповненні полів.

 

Ціни на тур Філіппіни - Москва

 

Вартість туру на Філіппінські острови розраховується системою пошуку залежно від обраних параметрів.Оплату туру можна справити онлайн за допомогою кредитної карти. Ми приймаємо Visa і MasterCard. Після повної оплати замовлення на Вашу особисту пошту, вказану при реєстрації, будуть вислані електронні документи на тур.

 

Тури на Філіппінські острови зі знижкою

 

Ви можете придбавати тури зі знижкою.Для цього необхідно безкоштовно оформити картку «РоссТур Бонус».

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: