Хто віддає перевагу туристичний "авось"


Коли справа доходить до подорожей, завжди знаходяться люди, які скрупульозно планують все від початку і до кінця, а є ті, хто не планує нічого. Яких же людей більше, а яких - менше?
Серед американців найбільше людей - 56%, які воліють відносно вільний графік відпустки. Вони точно знають, коли саме вони поїдуть у відпустку, в якому готелі будуть жити, і заздалегідь планують відвідати парочку пам'яток, але решту часу воліють залишити незайнятим, щоб мати свободу дій.


Далі йдуть ті, хто планує все, від початку і до кінця. 22% чоловіків і 20% жінок за місяць до відпустки вибирають все: час вильоту, місце проживання, всі екскурсії або місця, які варто відвідати.
На третьому місці йдуть ті, хто більше покладається на випадок: 20% чоловіків і 15% жінок точно знають тільки, в коли і в який готель вони приїдуть, а далі - як вийде.
І на останньому місці ті, хто не планує нічого, повністю покладаючись на волю божу. 4% чоловіків і жінок вирішують відправитися у відпустку в останню хвилину, і, купуючи квиток на літак, часом не знають, в якому готелі будуть жити.

Похожие страницы: