Тури на Філіппіни

Дайвінг turи з Filippinи
Дорогі друзі!  
ТОВ "Планета-турс" вже більше 10 років є багатопрофільною туроператорської та турагентської компанією.Реєстровий номер в Єдиному федеральному реєстрі туроператорів: МТ3 013170, фінансове забезпечення надано ВАТ «Ліберті Страхування» на суму 30 000 000 (Тридцять мільйонів) рублів.
Крім високоякісного обслуговування туристів в якості турагентської компанії на найпопулярніші напрямки як зарубіжного (Таїланд, В'єтнам, Туреччина, о.Кріт (Греція), Іспанія, Єгипет), так і російського туризму, ми пропонуємо широкий спектр напрямків і послуг як туроператор при організації індивідуальних і комбінованих турів в такі країни Південно-Східної Азії як Малайзія, Сінгапур, Індонезія, Філіппіни, Південна Корея, Таїланд , Монголія, Китай, Гонконг, Камбоджа, а також Маріанські острови.Також нашими прямими партнерами є приймаючі компанії в Польщі, Німеччині, Австрії, Іспанії, Ізраїлі, ОАЕ.Більш детальну інформацію ви можете уточнити у менеджерів нашої компанії.tel.201614
Описание Аренда яхт в Хорватии тут.

Возможно, вам понравится:

ПРЯМИЙ РЕЙС НА ФІЛІПІНИ ІЗ
ПРЯМИЙ РЕЙС НА ФІЛІПІНИ ІЗ
Філіппіни - танець (Турфірма
Філіппіни - танець (Турфірма
Тури A, B, C, DE на острові Корон
Тури A, B, C, DE на острові Корон

Росіяни спробують м'ясо філіппінських крокодилів & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
.. і розширення Імпорт različnoj продукції.Серед них Маврикія, Чилі, Шрі-Ланка, Парагвай. Так що раціон росіян може поповнитися рядом незвичайних делікатесів.За даними Федеральної митної служби, раніше Філіппіни м'ясо крокодила в Росію не поставляли.

Чоловік навчився перевтілюватися в будь-яких знаменитостей & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
"Ni Odna комп'ютерна програму робить smožet MENA nastolko pohožim в Моїх kumirov", - з гордістю каже Zitelli Філіппіни, що використовує в svoej РОБОТІ перуки, контактні лінзи і макіяж.

Семінар: Філіппіни. Боракай
Семінар: Філіппіни. Боракай

Похожие страницы: