Тури на Філіппіни Ціни

Тури на Філіппіни дозволять вам
     
  • Ціни на тури на Філіппіни 2014: від 55 600 руб. на людину (з Москви)
  •  
 

Казкові Філіппіни є островами мрії для багатьох мандрівників.Їх приваблює яскрава культура архіпелагу, його розкішні краєвиди, галаслива нічне життя і велика кількість дайв-сайтів.Кожен, хто хоче відчути екзотику Південно-Східної Азії і добре провести час на берегах Тихого океану, може набувати тур на Філіппінський архіпелаг.

 

Курорти Філіппін

 

Особливо улюблені туристами такі острівні курорти Філіппін, як Палаван, Себу, Боракай, Міндоро і Лусон.

 

Клімат

 

Філіппіни знаходяться в тропіках. Для знайомства з островами найкраще підходить лютий-травень, коли на Філіппінах встановлюється гарна погода без дощів.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Блакитні лагуни, перловий пісок пляжів, екзотична флора і фауна та прозорі води Тихого океану - неповторний вигляд Філіппін чарує будь-кого.Самий розкішний відпочинок чекає туристів на Білому пляжі курорту Боракай і на пляжі бухти Муелле-Бей (курорт Міндоро).

 

Активний відпочинок. Філіппіни зможете побувати провів роботи Odnogo дайвінгом.Тут налічується величезна кількість відмінних дайв-майданчиків, серед яких виділяється «Пуерто-Галера» на острові Міндоро.

 

Розваги. Яскраві вогні і шум дискотек Звуть туристів в Манілі, стілець Filippinskogo архіпелагу.Тут можна не тільки познайомитися з нічним життям Філіппін, але і зробити покупки за вигідними цінами.

 

пам'ятки. Гості з Маніли пропонує відвідати численні музеї та помилуватися колоніальної столицею postrojkami історичний центр Интрамурос.

 

Філіппіни з Іркутська 2014/2015

 

На нашому порталі ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури на Філіппіни з Іркутська.Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Іркутська допоможуть організувати відпочинок на Філіппінах, враховуючи ваші побажання.

Возможно, вам понравится:

ПРЯМИЙ РЕЙС НА ФІЛІПІНИ ІЗ
ПРЯМИЙ РЕЙС НА ФІЛІПІНИ ІЗ
Філіппіни - танець (Турфірма
Філіппіни - танець (Турфірма
Тури A, B, C, DE на острові Корон
Тури A, B, C, DE на острові Корон

Росіяни спробують м'ясо філіппінських крокодилів & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
.. і розширення Імпорт različnoj продукції.Серед них Маврикія, Чилі, Шрі-Ланка, Парагвай. Так що раціон росіян може поповнитися рядом незвичайних делікатесів.За даними Федеральної митної служби, раніше Філіппіни м'ясо крокодила в Росію не поставляли.

Чоловік навчився перевтілюватися в будь-яких знаменитостей & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
"Ni Odna комп'ютерна програму робить smožet MENA nastolko pohožim в Моїх kumirov", - з гордістю каже Zitelli Філіппіни, що використовує в svoej РОБОТІ перуки, контактні лінзи і макіяж.

Семінар: Філіппіни. Боракай
Семінар: Філіппіни. Боракай

Похожие страницы: