Туризм на Філіппінах

ЧМ-2014. Баскетбольный туризм. Филиппины iSport.ua продолжает знакомить вас с азиатскими странами, которые сыграют на чемпионате мира в Испании. На очер... ISport.ua prodolžaet Znakomita вам з Азіатським stranami, якому sygraût Чемпіон світу в Іспанії.На черзі - Філіппіни.

 

фото pba.inquirer.net

 

Філіппіни

 

Голова - Маніла  
Офіційна мова - філіппінський, англійська  
Населення - 105 720 644 чол.

 

ЧМ-2014. Баскетбольный туризм. Филиппины Ми знаємо Філіппіни за:

 

Островам

 

Філіппіни - унікальна держава, яке розташовується на островах.У загальній сумі це більше 7 000 островів різних площ.

 

стихійних лих

 

Філіппіни розташовані на краю Тихого океану, а це постійно піддає остров'ян небезпеки тайфунів і землетрусів.Це не кажучи вже про те, що на багатьох островах є діючі вулкани. ЧМ-2014. Баскетбольный туризм. Филиппины Філіппінці знаходяться в так званому «вогняному кільці» і завжди змушені бути напоготові

 

Що ще ми повинні знати про Філіппінах:

 

Магеллан - У найпершому по виникненню місті Філіппін Себу був убитий знаменитий мандрівник Магеллан.Мореплавець загинув в дуелі від рук місцевого вождя Лапу-Лапу, якого філіппінці також поважають і шанують за те, що він був першим, хто вів активну боротьбу з колонізаторами на початку ХVI століття.Пам'ятники Магелану і Лапу-Лапу стоять в Себу на одній площі - там, де відбулася битва.

Возможно, вам понравится:

Ростуризм опубликовал телефоны
Ростуризм опубликовал телефоны ...

Росіяни спробують м'ясо філіппінських крокодилів & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
.. і розширення Імпорт različnoj продукції.Серед них Маврикія, Чилі, Шрі-Ланка, Парагвай. Так що раціон росіян може поповнитися рядом незвичайних делікатесів.За даними Федеральної митної служби, раніше Філіппіни м'ясо крокодила в Росію не поставляли.

Чоловік навчився перевтілюватися в будь-яких знаменитостей & Nbsp; & mdash; & NBSP; Vesti.Ru
"Ni Odna комп'ютерна програму робить smožet MENA nastolko pohožim в Моїх kumirov", - з гордістю каже Zitelli Філіппіни, що використовує в svoej РОБОТІ перуки, контактні лінзи і макіяж.

Похожие страницы: